Sedco EXPERT s područkami

Popis produktu

Parametry produktu

Nosnost
120 kg
Hmotnost
6.7 kg

Parametry produktu

Nosnost
120 kg
Hmotnost
6.7 kg

Popis produktu

Rybářská židle Sedco je pohodlná židle s anatomicky tvarovaným opěradlem a silným polstrováním. Propracovaná termomatrace je vyrobena z vodoodpudivého materiálu, dobře zajišťuje izolaci proti chladu. Všechny čtyři nohy jsou teleskopické, vybavené spolehlivou aretací a velkými patkami proti zaboření. To umožňuje i bezpečné vyrovnání na nerovném

Rybářská židle Sedco je pohodlná židle s anatomicky tvarovaným opěradlem a silným polstrováním. Propracovaná termomatrace je vyrobena z vodoodpudivého materiálu, dobře zajišťuje izolaci proti chladu. Všechny čtyři nohy jsou teleskopické, vybavené spolehlivou aretací a velkými patkami proti zaboření. To umožňuje i bezpečné vyrovnání na nerovném povrchu.

Konstrukce je stabilní, překvapivě lehká a velmi pevná (nosnost 120 kg).Křeslo nabízí pohodlný systém naklápění opěradla a opěrky na ruce.

Výhodou tohoto rybářského křesla ja jeho nízká hmotnost.

Křeslo má čtyři teleskopické nohy v rozmezí nastavitelnosti 15 cm.

Technický popis:  Rozměr sedací části (šířka x délka)  55 x 45 cm  Rozměr zádové části (šířka x délka)  55 x 71 cm  Rozměr sbaleného křesla  71 x 61 x 21 cm  Výška sedáku od země (od - do)  37 - 56 cm  Hmotnost  6,7 kg  Nosnost  130 kg  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.